Tournaments: Открытый Кубок г. Гродно по танцевальному искусству `Grodno Open Cup`
Place:Гродно, Беларусь
Date of championship:06.05.2018 - 06.05.2018
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Эстрадный танец Junior Formation Open Class | 2 place | 3 dancers | 1 points | 1 - Писарчик Ульяна, 2 - Воробьева Елена, 3 - Рысенкова Дарья, 4 - Якуш Евгений, 5 - Суворкин Игорь |
Tournaments: Чемпионат Республики Беларусь по современной хореографии 2021
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:02.04.2021 - 03.04.2021
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Modern Взрослые 1 Формейшн Open Class | 1 place | 1 dancers | 2 points | 1 - ВЯЧЕСЛАВ ИНОЗЕМЦЕВ, 2 - АЛИНА КОБИЛЯК, 3 - DITA HEJNIKOVA, 4 - ГРЕЧКО ИЗАБЕЛЛА, 5 - JUST BERGER |
Tournaments: Открытый Кубок Республики Беларусь по современной хореографии 2020
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:01.02.2020 - 02.02.2020
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Modern Junior Formation Open Class | 3 place | 4 dancers | 2 points | 1 - Кашкан Надежда, 2 - Daniel Scarrillo, 3 - Коваленко Виктория, 4 - Терешко Ирина, 5 - Язвина Ульяна |
Tournaments: Открытый Чемпионат Республики Беларусь по современной хореографии
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:20.04.2019 - 21.04.2019
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Modern Adult 1 Formation Open Class | 1 place | 1 dancers | 2 points | 1 - GIANCARLO TARABELLA, 2 - CLAUDIA LASER-HARTEL, 3 - Boris Manuilov, 4 - Alesya Maksimenkova, 5 - Nadejda Kashkan |
Tournaments: Открытый Кубок г. Гродно по танцевальному искусству `Grodno Open Cup`
Place:Гродно, Беларусь
Date of championship:06.05.2018 - 06.05.2018
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Эстрадный танец Junior Formation Open Class | 2 place | 3 dancers | 1 points | 1 - Писарчик Ульяна, 2 - Воробьева Елена, 3 - Рысенкова Дарья, 4 - Якуш Евгений, 5 - Суворкин Игорь |
Tournaments: Чемпионат Республики Беларусь по современной хореографии 2021
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:02.04.2021 - 03.04.2021
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Modern Юниоры 2 Соло Open Class | 6 place | 8 dancers | 2 points | 1 - ВЯЧЕСЛАВ ИНОЗЕМЦЕВ, 2 - АЛИНА КОБИЛЯК, 3 - DITA HEJNIKOVA |
Modern Взрослые 1 Формейшн Open Class | 1 place | 1 dancers | 2 points | 1 - ВЯЧЕСЛАВ ИНОЗЕМЦЕВ, 2 - АЛИНА КОБИЛЯК, 3 - DITA HEJNIKOVA, 4 - ГРЕЧКО ИЗАБЕЛЛА, 5 - JUST BERGER |
Tournaments: Открытый Кубок Республики Беларусь по современной хореографии 2020
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:01.02.2020 - 02.02.2020
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Modern Junior Formation Open Class | 3 place | 4 dancers | 2 points | 1 - Кашкан Надежда, 2 - Daniel Scarrillo, 3 - Коваленко Виктория, 4 - Терешко Ирина, 5 - Язвина Ульяна |
Tournaments: Открытый Чемпионат Республики Беларусь по современной хореографии
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:20.04.2019 - 21.04.2019
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Modern Adult 1 Formation Open Class | 1 place | 1 dancers | 2 points | 1 - GIANCARLO TARABELLA, 2 - CLAUDIA LASER-HARTEL, 3 - Boris Manuilov, 4 - Alesya Maksimenkova, 5 - Nadejda Kashkan |
Tournaments: Открытый Кубок г. Гродно по танцевальному искусству `Grodno Open Cup`
Place:Гродно, Беларусь
Date of championship:06.05.2018 - 06.05.2018
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Эстрадный танец Junior Formation Open Class | 2 place | 3 dancers | 1 points | 1 - Писарчик Ульяна, 2 - Воробьева Елена, 3 - Рысенкова Дарья, 4 - Якуш Евгений, 5 - Суворкин Игорь |
Tournaments: Открытый Чемпионат Республики Беларусь по современной хореографии
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:20.04.2019 - 21.04.2019
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Modern Adult 1 Formation Open Class | 1 place | 1 dancers | 2 points | 1 - GIANCARLO TARABELLA, 2 - CLAUDIA LASER-HARTEL, 3 - Boris Manuilov, 4 - Alesya Maksimenkova, 5 - Nadejda Kashkan |
Tournaments: Открытый Кубок г. Гродно по танцевальному искусству `Grodno Open Cup`
Place:Гродно, Беларусь
Date of championship:06.05.2018 - 06.05.2018
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Эстрадный танец Junior Formation Open Class | 2 place | 3 dancers | 1 points | 1 - Писарчик Ульяна, 2 - Воробьева Елена, 3 - Рысенкова Дарья, 4 - Якуш Евгений, 5 - Суворкин Игорь |
Tournaments: Чемпионат Республики Беларусь по современной хореографии 2021
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:02.04.2021 - 03.04.2021
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Modern Взрослые 1 Формейшн Open Class | 1 place | 1 dancers | 2 points | 1 - ВЯЧЕСЛАВ ИНОЗЕМЦЕВ, 2 - АЛИНА КОБИЛЯК, 3 - DITA HEJNIKOVA, 4 - ГРЕЧКО ИЗАБЕЛЛА, 5 - JUST BERGER |
Tournaments: Открытый Кубок Республики Беларусь по современной хореографии 2020
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:01.02.2020 - 02.02.2020
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Modern Junior Formation Open Class | 3 place | 4 dancers | 2 points | 1 - Кашкан Надежда, 2 - Daniel Scarrillo, 3 - Коваленко Виктория, 4 - Терешко Ирина, 5 - Язвина Ульяна |
Tournaments: Открытый Чемпионат Республики Беларусь по современной хореографии
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:20.04.2019 - 21.04.2019
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Modern Adult 1 Formation Open Class | 1 place | 1 dancers | 2 points | 1 - GIANCARLO TARABELLA, 2 - CLAUDIA LASER-HARTEL, 3 - Boris Manuilov, 4 - Alesya Maksimenkova, 5 - Nadejda Kashkan |
Tournaments: Открытый Кубок г. Гродно по танцевальному искусству `Grodno Open Cup`
Place:Гродно, Беларусь
Date of championship:06.05.2018 - 06.05.2018
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Эстрадный танец Junior Formation Open Class | 2 place | 3 dancers | 1 points | 1 - Писарчик Ульяна, 2 - Воробьева Елена, 3 - Рысенкова Дарья, 4 - Якуш Евгений, 5 - Суворкин Игорь |
Tournaments: Открытый Чемпионат Республики Беларусь по современной хореографии
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:20.04.2019 - 21.04.2019
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Modern Adult 1 Formation Open Class | 1 place | 1 dancers | 2 points | 1 - GIANCARLO TARABELLA, 2 - CLAUDIA LASER-HARTEL, 3 - Boris Manuilov, 4 - Alesya Maksimenkova, 5 - Nadejda Kashkan |
Tournaments: Открытый Кубок Республики Беларусь по современной хореографии 2020
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:01.02.2020 - 02.02.2020
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Modern Junior Formation Open Class | 3 place | 4 dancers | 2 points | 1 - Кашкан Надежда, 2 - Daniel Scarrillo, 3 - Коваленко Виктория, 4 - Терешко Ирина, 5 - Язвина Ульяна |
Tournaments: Открытый Чемпионат Республики Беларусь по современной хореографии
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:20.04.2019 - 21.04.2019
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Modern Adult 1 Formation Open Class | 1 place | 1 dancers | 2 points | 1 - GIANCARLO TARABELLA, 2 - CLAUDIA LASER-HARTEL, 3 - Boris Manuilov, 4 - Alesya Maksimenkova, 5 - Nadejda Kashkan |
Tournaments: Открытый Кубок г. Гродно по танцевальному искусству `Grodno Open Cup`
Place:Гродно, Беларусь
Date of championship:06.05.2018 - 06.05.2018
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Эстрадный танец Junior Formation Open Class | 2 place | 3 dancers | 1 points | 1 - Писарчик Ульяна, 2 - Воробьева Елена, 3 - Рысенкова Дарья, 4 - Якуш Евгений, 5 - Суворкин Игорь |
Tournaments: Открытый Кубок Республики Беларусь по современной хореографии 2020
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:01.02.2020 - 02.02.2020
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Modern Junior Formation Open Class | 3 place | 4 dancers | 2 points | 1 - Кашкан Надежда, 2 - Daniel Scarrillo, 3 - Коваленко Виктория, 4 - Терешко Ирина, 5 - Язвина Ульяна |
Tournaments: Открытый Чемпионат Республики Беларусь по современной хореографии
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:20.04.2019 - 21.04.2019
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Modern Adult 1 Formation Open Class | 1 place | 1 dancers | 2 points | 1 - GIANCARLO TARABELLA, 2 - CLAUDIA LASER-HARTEL, 3 - Boris Manuilov, 4 - Alesya Maksimenkova, 5 - Nadejda Kashkan |
Tournaments: Чемпионат Республики Беларусь по современной хореографии 2021
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:02.04.2021 - 03.04.2021
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Modern Взрослые 1 Формейшн Open Class | 1 place | 1 dancers | 2 points | 1 - ВЯЧЕСЛАВ ИНОЗЕМЦЕВ, 2 - АЛИНА КОБИЛЯК, 3 - DITA HEJNIKOVA, 4 - ГРЕЧКО ИЗАБЕЛЛА, 5 - JUST BERGER |
Tournaments: Открытый Кубок Республики Беларусь по современной хореографии 2020
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:01.02.2020 - 02.02.2020
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Modern Junior Formation Open Class | 3 place | 4 dancers | 2 points | 1 - Кашкан Надежда, 2 - Daniel Scarrillo, 3 - Коваленко Виктория, 4 - Терешко Ирина, 5 - Язвина Ульяна |
Tournaments: Открытый Чемпионат Республики Беларусь по современной хореографии
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:20.04.2019 - 21.04.2019
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Modern Adult 1 Formation Open Class | 1 place | 1 dancers | 2 points | 1 - GIANCARLO TARABELLA, 2 - CLAUDIA LASER-HARTEL, 3 - Boris Manuilov, 4 - Alesya Maksimenkova, 5 - Nadejda Kashkan |
Tournaments: Открытый Кубок г. Гродно по танцевальному искусству `Grodno Open Cup`
Place:Гродно, Беларусь
Date of championship:06.05.2018 - 06.05.2018
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Эстрадный танец Junior Formation Open Class | 2 place | 3 dancers | 1 points | 1 - Писарчик Ульяна, 2 - Воробьева Елена, 3 - Рысенкова Дарья, 4 - Якуш Евгений, 5 - Суворкин Игорь |
Tournaments: Открытый Чемпионат Республики Беларусь по современной хореографии
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:20.04.2019 - 21.04.2019
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Modern Adult 1 Formation Open Class | 1 place | 1 dancers | 2 points | 1 - GIANCARLO TARABELLA, 2 - CLAUDIA LASER-HARTEL, 3 - Boris Manuilov, 4 - Alesya Maksimenkova, 5 - Nadejda Kashkan |
Tournaments: Открытый Кубок Республики Беларусь по современной хореографии 2020
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:01.02.2020 - 02.02.2020
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Modern Junior Formation Open Class | 3 place | 4 dancers | 2 points | 1 - Кашкан Надежда, 2 - Daniel Scarrillo, 3 - Коваленко Виктория, 4 - Терешко Ирина, 5 - Язвина Ульяна |
Tournaments: Открытый Чемпионат Республики Беларусь по современной хореографии
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:20.04.2019 - 21.04.2019
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Modern Adult 1 Formation Open Class | 1 place | 1 dancers | 2 points | 1 - GIANCARLO TARABELLA, 2 - CLAUDIA LASER-HARTEL, 3 - Boris Manuilov, 4 - Alesya Maksimenkova, 5 - Nadejda Kashkan |
Tournaments: Открытый Кубок Республики Беларусь по современной хореографии 2020
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:01.02.2020 - 02.02.2020
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Modern Junior Formation Open Class | 3 place | 4 dancers | 2 points | 1 - Кашкан Надежда, 2 - Daniel Scarrillo, 3 - Коваленко Виктория, 4 - Терешко Ирина, 5 - Язвина Ульяна |
Tournaments: Открытый Чемпионат Республики Беларусь по современной хореографии
Place:Минск, Беларусь
Date of championship:20.04.2019 - 21.04.2019
Nomination | Place | Number of dancers | Score | Judge |
---|---|---|---|---|
Modern Adult 1 Formation Open Class | 1 place | 1 dancers | 2 points | 1 - GIANCARLO TARABELLA, 2 - CLAUDIA LASER-HARTEL, 3 - Boris Manuilov, 4 - Alesya Maksimenkova, 5 - Nadejda Kashkan |